O nas

Biuro świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi dla małych i średnich firm borykających się ze skomplikowanymi przepisami prawno-podatkowymi oraz przepisami zakresu ubezpieczeń społecznych.

Biuro podejmuje współpracę zarówno z osobami zamierzającymi otworzyć działalność gospodarczą, jak również z przedsiębiorcami już działającymi.

Gwarantujemy Państwu:

– rzetelne wykonywanie powierzonych nam obowiązków,

– fachowe porady,

– maksymalne zaangażowanie w każde zadanie,

– elastyczne podejście do zasad współpracy,

– komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach.

 Naszymi klientami są głównie spółki prawa handlowego, w tym z udziałem kapitału zagranicznego, wchodzące skład grup kapitałowych. Chętnie podejmujemy także współpracę z firmami prowadzącymi ewidencję księgową w formie podatkowej książki przychodów i rozchodów czy ewidencji przychodów.

księgowa

Księgowość na odległość

 Dzięki internetowi oraz poczcie i przesyłce kurierskiej możemy  podpisywać umowy i prowadzić ewidencję dla klientów z całej Polski. Ponadto dzięki internetowi macie Państwo możliwość otrzymywania od nas szczegółowych raportów i informacji o prowadzonej działalności.

    

   Szczegóły współpracy na odległość dokładnie ustalamy w podpisanej umowie i dzięki temu mają Państwo gwarancję wykonania zobowiązania i profesjonalnej obsługi.

Zapraszamy do zapoznania się z poglądowym cennikiem.