Usługi

Biuro Rachunkowe „Jaca” Małgorzata Ilnicka oferuje szeroki zakres usług w branży finansowo-księgowej. Prowadzimy sprawy kompleksowo, indywidualnie podchodząc do każdego klienta. Posiadamy kadrę znakomitych specjalistów, legitymujących się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

W szczególności nasz zakres usług obejmuje prowadzenie dokumentacji firmowej, niezbędnej do rozliczeń podatkowych. W tym:

– prowadzenie zapisów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów (w wersji papierowej lub w systemie teleinformatycznym, w zależności od życzenia klienta),
– prowadzenie zapisów księgach rachunkowych (pełna rachunkowość).

zakres usług

Zajmujemy się również prowadzeniem, wymaganej przez przepisy prawa podatkowego ewidencji. W tym:

– prowadzenie ewidencji zakupów i sprzedaży VAT,
– prowadzenie ewidencji środków trwałych (niezbędnej do zaliczania amortyzacji w koszty działalności – np. budowle, budynki, urządzenia) i wartości niematerialnych oraz prawnych (np. autorskie prawa majątkowe, licencje, koncesje, prawa do wynalazków, patentów, znaków towarowych),
– prowadzenie ewidencji wyposażenia (rzeczowych składników majątku, związanych z wykonywaną działalnością, niezaliczonych, zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym, do środków trwałych),

Zastąpimy przedsiębiorcę przy wypełnianiu comiesięcznego obowiązku sporządzania różnego rodzaju dokumentów, związanych z działalnością firmy. W tym:

– sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych oraz przesyłanie ich do właściwego Urzędu Skarbowego.

Pomagamy również w rozliczeniach, związanych z końcem roku obrotowego. W tym:

– wykonanie zeznania rocznego (przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, wypełnimy formularze, przedsiębiorca tylko składa swój podpis).

Wiemy jak ważny jest czas naszych klientów, dlatego wyręczamy ich we wszystkich czynnościach, związanych z księgowością i finansami. Oferujemy również odbiór osobisty dokumentów na terenie Bielska-Białej i w promieniu 20km. Klient nawet nie odczuwa dolegliwości, związanych z koniecznością wypełnienia wielu różnych dokumentów.

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, a także wszelkimi nowelizacjami w prawie, dzięki czemu zapewniamy w pełni profesjonalną pomoc. Naszym celem jest, by Biuro Rachunkowe „Jaca” Małgorzata Ilnicka było wyrazem nowoczesnej księgowości. Pracujemy na najnowocześniejszych programach do prowadzenia księgowości i rozliczeń finansowych. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam na osiągnięcie celu i stworzenie absolutnie nowej jakości w naszej branży.